N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

The closing ceremony is scheduled to start at 1.45pm!

U12 - 20. European Union Youth Championship

De pagina werd het laatst gewijzigd op09.08.2023 12:34:12, Creator/Last Upload: HR. ERICH GIGERL

Search for player Zoeken

Paringen/Resultaten

9. Ronde op 2023/08/09 om 08.30 h

Bo.No. NaamRtgPt. ResultaatPt. NaamRtg No.PGN
13
Mesic, Josip1525 0 - 1 Seemann, Adam1422
6PGN
24
Timagina, Sofia14965 ½ - ½6 Begdullayev, Tamerlan1677
1PGN
315
Chen, Yueyi06 1 - 0 Gstrein, Matteo1458
5PGN
48
Ringbauer, Daniel1395 1 - 0 Stoyanov, Boris0
18PGN
510
Feiertag, Niklas12344 1 - 0 Raber, Eduard1402
7PGN
62
Allen, Phillipp1563 1 - 04 Sweetman, Hugo0
19PGN
713
Classen, Miguel11353 1 - 0 Arshinkova, Ralitsa1221
12PGN
814
Brittner, Laurent0 1 - 0 Hardeman, Imara0
16PGN
99
Kincses, Emma12643 1 - 03 Biro, Csilla1227
11PGN
1017
Spadi, Eliana01 0 niet ingedeeld  

8. Ronde op 2023/08/08 om 15.00 h

Bo.No. NaamRtgPt. ResultaatPt. NaamRtg No.PGN
16
Seemann, Adam1422 1 - 05 Timagina, Sofia1496
4PGN
27
Raber, Eduard1402 0 - 15 Chen, Yueyi0
15PGN
35
Gstrein, Matteo14584 ½ - ½5 Ringbauer, Daniel1395
8PGN
41
Begdullayev, Tamerlan16775 1 - 0 Arshinkova, Ralitsa1221
12PGN
518
Stoyanov, Boris0 1 - 0 Allen, Phillipp1563
2PGN
63
Mesic, Josip1525 1 - 0 Brittner, Laurent0
14PGN
710
Feiertag, Niklas12343 1 - 03 Biro, Csilla1227
11PGN
819
Sweetman, Hugo03 1 - 03 Classen, Miguel1135
13PGN
916
Hardeman, Imara02 ½ - ½ Kincses, Emma1264
9PGN
1017
Spadi, Eliana01 0 niet ingedeeld  

7. Ronde op 2023/08/07 om 15.00 h

Bo.No. NaamRtgPt. ResultaatPt. NaamRtg No.PGN
16
Seemann, Adam1422 1 - 05 Begdullayev, Tamerlan1677
1PGN
24
Timagina, Sofia14964 1 - 05 Ringbauer, Daniel1395
8PGN
315
Chen, Yueyi04 1 - 0 Mesic, Josip1525
3PGN
412
Arshinkova, Ralitsa1221 0 - 1 Raber, Eduard1402
7PGN
52
Allen, Phillipp15633 ½ - ½3 Brittner, Laurent0
14PGN
619
Sweetman, Hugo03 0 - 13 Gstrein, Matteo1458
5PGN
711
Biro, Csilla12273 0 - 1 Stoyanov, Boris0
18PGN
89
Kincses, Emma12642 ½ - ½ Feiertag, Niklas1234
10PGN
913
Classen, Miguel11352 1 - 02 Hardeman, Imara0
16PGN
1017
Spadi, Eliana01 0 niet ingedeeld  

6. Ronde op 2023/08/06 om 15.00 h

Bo.No. NaamRtgPt. ResultaatPt. NaamRtg No.PGN
18
Ringbauer, Daniel13955 0 - 1 Seemann, Adam1422
6PGN
21
Begdullayev, Tamerlan16774 1 - 04 Chen, Yueyi0
15PGN
32
Allen, Phillipp15633 - - +3 Timagina, Sofia1496
4
47
Raber, Eduard14023 ½ - ½3 Mesic, Josip1525
3PGN
512
Arshinkova, Ralitsa1221 1 - 0 Stoyanov, Boris0
18PGN
610
Feiertag, Niklas12342 ½ - ½ Gstrein, Matteo1458
5PGN
714
Brittner, Laurent02 1 - 02 Kincses, Emma1264
9PGN
816
Hardeman, Imara02 0 - 12 Biro, Csilla1227
11PGN
917
Spadi, Eliana01 0 - 12 Sweetman, Hugo0
19PGN
1013
Classen, Miguel11351 1 bye  

5. Ronde op 2023/08/05 om 15.00 h

Bo.No. NaamRtgPt. ResultaatPt. NaamRtg No.PGN
17
Raber, Eduard14023 0 - 14 Ringbauer, Daniel1395
8PGN
23
Mesic, Josip15253 0 - 13 Begdullayev, Tamerlan1677
1PGN
315
Chen, Yueyi03 1 - 0 Arshinkova, Ralitsa1221
12PGN
411
Biro, Csilla12272 0 - 1 Seemann, Adam1422
6PGN
59
Kincses, Emma12642 0 - 12 Allen, Phillipp1563
2PGN
619
Sweetman, Hugo02 0 - 12 Timagina, Sofia1496
4PGN
75
Gstrein, Matteo1458 1 - 02 Hardeman, Imara0
16PGN
818
Stoyanov, Boris0 1 - 01 Spadi, Eliana0
17PGN
914
Brittner, Laurent01 1 - 01 Classen, Miguel1135
13PGN
1010
Feiertag, Niklas12341 1 bye  

4. Ronde op 2023/08/05 om 09.00 h

Bo.No. NaamRtgPt. ResultaatPt. NaamRtg No.PGN
18
Ringbauer, Daniel13953 1 - 03 Chen, Yueyi0
15PGN
21
Begdullayev, Tamerlan16772 1 - 02 Kincses, Emma1264
9PGN
32
Allen, Phillipp15632 0 - 12 Raber, Eduard1402
7PGN
416
Hardeman, Imara02 0 - 12 Mesic, Josip1525
3PGN
512
Arshinkova, Ralitsa1221 1 - 02 Biro, Csilla1227
11PGN
66
Seemann, Adam1422 1 - 0 Gstrein, Matteo1458
5PGN
74
Timagina, Sofia14961 1 - 01 Brittner, Laurent0
14PGN
810
Feiertag, Niklas12341 0 - 11 Sweetman, Hugo0
19PGN
913
Classen, Miguel11351 0 - 1½ Stoyanov, Boris0
18PGN
1017
Spadi, Eliana00 1 bye  

3. Ronde op 2023/08/04 om 15.00 h

Bo.No. NaamRtgPt. ResultaatPt. NaamRtg No.PGN
115
Chen, Yueyi02 1 - 02 Allen, Phillipp1563
2PGN
23
Mesic, Josip15252 0 - 12 Ringbauer, Daniel1395
8PGN
37
Raber, Eduard14022 0 - 11 Begdullayev, Tamerlan1677
1PGN
416
Hardeman, Imara01 1 - 01 Timagina, Sofia1496
4PGN
55
Gstrein, Matteo14581 ½ - ½1 Arshinkova, Ralitsa1221
12PGN
69
Kincses, Emma12641 1 - 01 Classen, Miguel1135
13PGN
711
Biro, Csilla12271 1 - 01 Sweetman, Hugo0
19PGN
818
Stoyanov, Boris0½ 0 - 1½ Seemann, Adam1422
6PGN
917
Spadi, Eliana00 0 - 10 Feiertag, Niklas1234
10PGN
1014
Brittner, Laurent00 1 bye  

2. Ronde op 2023/08/03 om 15.00 h

Bo.No. NaamRtgPt. ResultaatPt. NaamRtg No.PGN
18
Ringbauer, Daniel13951 1 - 01 Begdullayev, Tamerlan1677
1PGN
22
Allen, Phillipp15631 1 - 01 Gstrein, Matteo1458
5PGN
319
Sweetman, Hugo01 0 - 11 Mesic, Josip1525
3PGN
44
Timagina, Sofia14961 0 - 11 Raber, Eduard1402
7PGN
518
Stoyanov, Boris0½ 0 - 11 Chen, Yueyi0
15PGN
66
Seemann, Adam14220 ½ - ½½ Kincses, Emma1264
9PGN
710
Feiertag, Niklas12340 0 - 10 Classen, Miguel1135
13PGN
814
Brittner, Laurent00 0 - 10 Biro, Csilla1227
11PGN
912
Arshinkova, Ralitsa12210 1 - 00 Spadi, Eliana0
17PGN
1016
Hardeman, Imara00 1 bye  

1. Ronde op 2023/08/02 om 15.00 h

Bo.No. NaamRtgPt. ResultaatPt. NaamRtg No.PGN
11
Begdullayev, Tamerlan16770 1 - 00 Feiertag, Niklas1234
10PGN
211
Biro, Csilla12270 0 - 10 Allen, Phillipp1563
2PGN
33
Mesic, Josip15250 1 - 00 Arshinkova, Ralitsa1221
12PGN
413
Classen, Miguel11350 0 - 10 Timagina, Sofia1496
4PGN
55
Gstrein, Matteo14580 1 - 00 Brittner, Laurent0
14PGN
615
Chen, Yueyi00 1 - 00 Seemann, Adam1422
6PGN
77
Raber, Eduard14020 1 - 00 Hardeman, Imara0
16PGN
817
Spadi, Eliana00 0 - 10 Ringbauer, Daniel1395
8PGN
99
Kincses, Emma12640 ½ - ½0 Stoyanov, Boris0
18PGN
1019
Sweetman, Hugo00 1 bye