Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

CZECH OPEN 2011 "ELTODO OPEN" - turnaj O Open pairs tournament in active chess

Poslední aktualizace21.07.2011 09:54:46, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63

Search for team Hledej

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
12Vorobiov - Andreev7421104358,5
26Oganian - Rjabzev7421104156,5
34Levin - Rozum73409,544,560,5
45Dmitrenko - Pakhomov73409,542,558,5
515Skripka - Voynov73319,540,557
63Bryzgalin - Prokopchuk7331944,561,5
71Kononenko - Simantsev742194461
812Linker - Orekhov73318,54257,5
911Sazonova - Sazonova74128,53954,5
1014Yakimenko - Martinovsky73318,53750,5
117Yuffa - Popov7322841,557
1216Just - Weinstein732283954,5
139Linhart - Tuma72237,540,552,5
1410Sojka - Rafaja73227,53752,5
158Sedlacek - Tesar74037,53549,5
1617Flasar - Rusnak731373548
1713Chladek - Trojan73046,532,544,5
1821Tunega - Juchelka72326,52638
1924Pabo - Petrov72326,52637,5
2019Novotny - Tuma72236,52439
2118Pulpan Jakub - Pulpan Matej7214636,551,5
2222Illetsko - Podrazska730463652
2320Ziabari - Spreer7223632,546,5
2423Vrublevskaya - Vorobiov7142630,540
2526Vilimova - Zavurka72145,536,547
2625Svitil - Cervinka72055,52535,5
2727Jakoubek - Mikulenka73045,524,534,5
2828Oevermann - Arning7124426,541
2929Pulpan - Pulpan7106223,536,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)