Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

1 Stage of Rapid Chess Marathon Kretinga 2019

Paskutinis atnaujinimas09.04.2019 06:12:13, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Lina Buterlevičienė

Ieškoti žaidėjo Ieškoti

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.PavardėLytisFed.Reit.Tšk. PR1  PR2  PR3 KReit. +/-
11FMKalvaitis SigitasLTU22826,530,5342229206,2
23Jablokov DmitrijLTU20186303420972020
34Dubinskas KonstantinasLTU19445,528,53219932014,8
42Kisonas DonatasLTU20305,526291964202,4
56Martusevicius ViliusLTU18415283018132012,8
69Jankus GiedriusLTU1775526,5291749208,8
75Jonusevicius AudriusLTU190852528183420-2
815Zidanavicius EimutisLTU1679524,5271594204
914Idzeliene AstawLTU1680524,526,51577200,8
1012Vitartas AlbertasLTU17314,530,53419182035,4
117Vysniauskas VaidasLTU17794,5262918002010,8
128Slusnys ArturasLTU1778429,532,5172620-1,4
1313Cernavina KsenijawLTU172242628,5162120-7,8
1411Labanauskas DovydasLTU1744425,528,5150320-18,6
1518Barsciauskas GintautasLTU151642424,51510202
1633Praspaliauskas MatasLTU12094232515232037,6
1719Scekaciov RostislavLTU149242324144720-1,6
1820Andrasunaite RusnewLTU146142223139820-7
1926Dalinkevicius RicardasLTU1295420,521136320-2
2021Girkantas JogailaLTU1451419,521,5132820-19,4
2110AIMSlusnys EvaldasLTU17623,529,5321725201,2
2228Fedorov ArtemLTU12543,5232514432019,6
2340Ziura ArvydasLTU10123,52224,514662051,2
2427Zalimas UgniusLTU12843,52123,5132620-1,2
2524Antuzis DomantasLTU13603,520,521,5131320-4,6
2635Antuzis DanieliusLTU11393,519,52214142040
2725Paulavicius KestutisLTU132932527,51433204,8
2829Jonaitis KlaudijusLTU12543242514732017,4
2917Januseviciute DonatawLTU1531323,526,5128620-41
3031Lengvinaite AistewLTU1241321231366209,4
3116Liandzbergas MykolasLTU1658320,522,5130320-44,2
3230Andrijauskas DomasLTU1244317,518127020-8,6
3334Lavrentjevas DominykasLTU117431718121520-17,4
3437Spevak DovydasLTU11072,522,5251197207,8
3532Jablokov VladimirLTU12162,521,522,5121420-17,6
3623Jonaitis AugustinasLTU13662,520,522,5114620-42
3738Skiute EimantasLTU10882,520,521,5114320-6,6
3836Lengvinaite LuknewLTU11182,518,520,51230204,2
3922Kovalskiene DanutewLTU13812,512,51394720-49,4
4045Platbarzdyte UgnewLTU0224,5271367
4139Jablonskas DominykasLTU104521819109320-18,8
4244Jankute GustewLTU0215,516983
4346Skeryte MantewLTU0214,515955
4442Ceponas EvenasLTU0117,519,5941
4543Jankus DominykasLTU0116,517880
4641Bendikaite AirintewLTU00,517,518,5783

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
Papildomas rodiklis 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
Papildomas rodiklis 3: Performance (variable With parameter)