V4 OPEN Stiavnica 2017 SVK-ch

OrganizátorSlovak Chess Federation, Chess Club Banska Stiavnica
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaIO Milan Maros
Hlavný rozhodcaIA Rastislav Diviak 14908204
RozhodcaIA Rastislav Bury 14907585, IA Martin Dobrotka 149 ... All arbiters
Bedenkzeit90 minutes for 40 moves + 30 seconds per move, then 30 minutes for game + 30 seconds per move
MiestoBanska Stiavnica
Number of rounds9
Tournament typeŠvajčiarsky systém
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2017/07/08 - 2017/07/16
Ø rating1954
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza Herzoga

Posledná aktualizácia 16.07.2017 21:44:44, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation

Výber turnajaGM-MSR, V4 Open, Blitz
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečné poradie po 9 kolách, Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
PartieJe k dispozícii 386 partií na stiahnutie
Excel a tlačExport do Excelu (.xlsx), Export do PDF, QR-Codes

Konečné poradie po 9 kolách

Por.č. TMenoTyppohlavieFEDEloKlubBody TB1  TB2  TB3 KElo+/-
13
IMNagy GaborHUN24527,548250852108,7
22
IMAczel GergelyHUN25337,547,524585210-0,5
31
GMMihok OliverHUN253974924455410-5,3
415
FMZvarik MartinSVK2261Tj Mladost Zilina7442354482022,6
513
Kostolansky Sebastian LukasU18SVK2270Sk Slovan Bratislava740,52279444011,6
610
Polyik PeterU18HUN2279Kőbánya SC6,547,52377524050,8
717
IMFranzen JozefS60SVK2258Sk Slovan Bratislava6,547237151,51014,2
816
IMKantorik MarianSVK2259Tj Inbest Dunajov6,546,52394502033,4
94
GMTalla VladimirCZE2431SK HM Ostrava6,546,5232551,510-8,4
109
WGMMovsesian JuliawSVK2300Sk Medea Martin – Zabokreky6,542,5230746206,4
1114
FMUrhegyi MartonHUN2267Kőbánya SC6,542,5229845,5209,4
1224
WFMKanakova NatalieU18wCZE2212Beskydska sachova skola z.s.6,541,52265454032
1329
Chmiel MarcinPOL2208Krakowski Klub Szachistow649,52375542040,6
145
IMZpevak PavelCZE2353Tatran Litovel64623205010-2
1511
FMCertek PavelS60SVK2276Sk Slovan Bratislava645223749,520-6,4
168
FMJablonicky MartinU18SVK2304Sk Osuske644,522784920-4,2
1733
Kavon RastislavU18SVK2150Sk Komplet Modranka644,5224547,54049,6
1832
Balogh PeterSVK2153Sk Ou Russel Gabcikovo644,52197482015,6
1919
FMRuckschloss KarolS60SVK2228Sk Slovan Bratislava644229848,52017,8
2020
Sikora JanCZE2218TZ Trinec641,5224845208,4
2112
FMKaras MarekU18SVK2273Ksn Bratislava640,522164520-11,6
2256
Bango LukasU18SVK2050Sk Komplet Modranka640,52134444061,2
2322
IMBanas JanS60SVK2215Individualny Clen63921664310-3,1
2425
Halak MiklosHUN2212638,521084220-17,4
2530
Takacs LaszloSVK2207Sk Dunajska Streda5,547229150,52022,4
2637
Cech DominikSVK2113Sk Zemplin Michalovce5,546,5213648,52026
277
WGMCibickova ZuzanawSVK2312Komarnansky Sc Komarno5,544,5220948,520-21,4
2826
Jakab BelaU18SVK2210Komarnansky Sc Komarno5,544216447,540-14,8
2936
Zpevakova JanawCZE2118SK Stare Mesto5,543,52162472016
306
IMPetran PeterS60SVK2320Sk Slovan Bratislava5,542218045,510-12,5
3121
Zatko GregorSVK2218Sk Levice5,542215045,520-12,6
3261
Golda SebastianU18POL2028Krakowski Klub Szachistow5,540,5214941,54073,2
3323
WFMJuhasz BarbarawHUN22145,540221442,5208,4
3418
FMBelunek VladimirCZE2238Tatran Litovel5,54021834410-5,6
3535
Joo JanosHUN21235,540209643201,4
3628
Demeter PeterS60SVK2209Sachovy Klub Sabinov5,538,521454220-9,8
3727
WGMSikorova OlgawCZE2209TZ Trinec5,538,5207341,520-26,6
3867
CMPniaczek MarekU18POL19815,533,5194335,54039,6
3940
WIMHorvath JuliawHUN2103546214849,5209
4064
Ferkova DominikaU18wSVK1999Bsk Bardejov5411988424036
4190
WCMGresova ZuzanaU18wCZE1873Beskydska sachova skola z.s.540,5210544,540102,4
4272
Ambrozi PeterSVK1957Sk Ruzomberok540,52095442021,8
4341
FMTepper FrantisekS60SVK2100Sk Slovan Bratislava540211240,5201,4
4450
Szczurek KrzysztofU18POL2070540208342,5408,4
4546
Bojda LubomirSVK2078Topolciansky Sachovy Klub540207043,520-1,4
4642
Bronis MarianSVK2089Sk Krasnany539205342,520-8,8
4739
Brhel JanSVK2105Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto53820314120-19,6
4847
Jandl VojtechCZE2073SS Bechyne537,520224120-11,6
4959
Jurcisin ImrichSVK2033Tj Slavia Kosice537,519874020-3,8
5069
Istok VojtechSVK1973Sk Junior Cvc Banska Bystrica53720314020-1,8
5173
Antal JozsefS60HUN1954537202437,52012,6
5234
FMTreybal DusanS60SVK2125Tj Slavia Kosice4,545210449,520-2,8
5349
Lecky JurajSVK2071Sk Levice4,543,5209746,5206,6
5448
Jablonicky FrantisekS60SVK2072Tss Trnava Msk Sered4,541210744209,6
5563
Gombar PeterSVK2002Sk Sparta Povazska Bystrica4,541198243,5203,6
5658
Hrbek StepanU18CZE2038Unichess4,541195744,5408,4
5755
Toma RudolfSVK2051Sk Opevnenie Banska Stiavnica4,541195644,520-20,2
5853
Bednar JanSVK2058Sk Doprastav Bratislava4,540,520024420-11,6
5966
Marsina StefanS60SVK1992Tj Slovan Rajecke Teplice4,540,5198442,52012,6
6081
Slaba AndreaU18wSVK1905Sk Kupele Piestany4,540208243,54078,8
6198
Dylag EmiliaU18wPOL1837Krakowski Klub Szachistow4,5402038444084
6251
WFMKucharska HonorataU18wPOL20634,540199443,540-22,4
6360
Milcova ZuzanawSVK2030Sk Medea Martin – Zabokreky4,540194442,520-12,6
6476
Panko EduardSVK1950Sk Stropkov+svidnik4,539202842,52016,8
6585
Stanko IvanSVK1893Sk Doprastav Bratislava4,538,5188242209,8
6694
Brnusak AndrejU18SVK1840Liptovska Sachova Skola4,538195040,54050,4
67119
Jencopala AlexanderU18SVK1700Bsk Bardejov4,537,5200340,540118,8
6878
Panko RadoslavSVK1939Bsk Bardejov4,537,5199840,52013
6971
Budinsky MartinU18SVK1963Sk Junior Cvc Banska Bystrica4,537,519583840-29,6
7038
FMKovacs ElodHUN21114,53719094120-46
7157
Sosovicka JakubU18SVK2042Sk Strelec Devinska Nova Ves4,53718793940-58,4
72101
WFMSankova StellaU18wSVK1822Sk Garde Cvc Detva4,536,520734040105,6
7344
FMPesztericz LaszloS60HUN20814,536,519884020-23,6
7465
Spik PeterSVK1995Slovan Duslo Sala4,53618823720-11
7552
Krenedics GregorGER20604,535,519143940-63,6
7670
Tomanek RafaelSVK1968Sk Doprastav Bratislava4,535,518543820-32
77105
Panko EduardU18SVK1798Sk Stropkov+svidnik4,535193137,54057,6
7880
Pereszlenyi GejzaS60SVK1919Nitriansky Sachovy Klub Nitra4,535192038202
7987
Bielik JakubU18SVK1889Sk Povazske Podhradie4,534,5181835,540-12,8
8096
Sandor MartinU18SVK1840Ksn Bratislava4,533,5185535,54027,2
81107
Krupa MiroslavU18SVK1793Nitriansky Sachovy Klub Nitra4,532,5179335,54019,6
8254
Lukac RomanSVK2054Lokomotiva Trnava4,531,5184534,520-47
8379
Kuna MartinU18SVK1933Nitriansky Sachovy Klub Nitra4,531,5178732,540-43,2
84103
Brnusak TomasU18SVK1810Liptovska Sachova Skola4,53117203340-20
8531
Buran JaroslavCZE2179TJ Vlcnov444208447,520-19
8643
Odler DanielSVK2083Ask Nitra443210345,520-1,6
8786
Zpevakova KaterinawCZE1893Spartak Uhersky Brod443200945,52026,8
8892
Antal JakubU18SVK1861Tj Slavia Kosice443192146,54019,6
89134
Iglar JozefSVK1925Sk Opevnenie Banska Stiavnica438196241,5
9083
Kucera MichalS60SVK1904Sk Strelec Devinska Nova Ves438193741206,4
9177
Bakalar JanS60SVK1949Tj Slovan Rajecke Teplice437,5195440,520-0,6
9275
Redzisz MichalU18POL1954KS LAURA Chylice437,519524040-4
9362
Chrenko KristianSVK2024Nitriansky Sachovy Klub Nitra436,518553920-31,6
9445
Nikel RastislavSVK2079Sk Levice43418183720-59
95109
Malinovsky JozefS60SVK1777Sk Sparta Povazska Bystrica432,5184734,52016,4
96118
Paulicka IvanS60SVK1702Sk Slovan Bratislava42515362620-4
9784
Bochnicka VladimirU18SVK1893Ksn Bratislava3,540188842,540-3,6
9889
Berezjuk RostislavU18CZE1875Interchess z.s.3,537,5192740,54012,4
9974
Budinsky JozefS60SVK1954Sk Slovan Nova Bana3,536,5183539,520-26,4
10093
Komlosi FrantisekSVK1858Individualny Clen3,536185038,5200,4
10197
Csefalvay StefanS60SVK1839Msk Corvin Velky Meder3,536172738,520-14,8
10299
Popovic MartinU18SVK1837Tj Slavia Kosice3,535,51890384023,2
103123
Zicho AntonSVK1572Sk Opevnenie Banska Stiavnica3,535,5173437,52028,4
104112
Rabovszky GyorgyS60HUN17623,535184437,52014,8
10591
Machalec VladimirS60SVK1865Sk Doprastav Bratislava3,534,5176336,520-4,4
10695
Jakab StefanS60SVK1840Sk Cebovce3,53417473520-11
10788
Kebis MilosS60SVK1877Sk Krasnany3,534174536,520-27,6
108121
Hudec TimotejSVK1678Sk Opevnenie Banska Stiavnica3,5331869362036,8
109122
Cabanova KristinaU18wSVK1670Sk Garde Cvc Detva3,533175335,54032
11068
Hyll JanSVK1977Sk Medea Martin – Zabokreky3,533169636,520-39,6
111114
Mesaros JanS60SVK1733Sk Levice3,532,5169234,520-3
112125
Kramar MatusU18SVK1487Sk Komplet Modranka3,531173031,54071,2
113135
Siska KristofU18SVK1000Sk Kupele Piestany3,530,5177033
114104
Diviak RudolfS60SVK1799Sk Osuske3,530,5167932,520-27
115113
Slaby JozefSVK1754Sk Kupele Piestany3,53017043120-11,8
116111
Zentko LadislavS60SVK1767Ask Nitra3,52815863020-12,8
117120
Benkovsky PeterS60SVK1684Lokomotiva Trnava3,527,5157528,520-15,8
11882
Bugar PeterU18SVK1904Sk Dunajska Streda335,517063840-97,2
119106
Bango DominikU18SVK1797Sk Komplet Modranka334175436,540-17,6
120115
Babinsky MichalS60SVK1731Sk Levice33315783520-1,2
121116
Viczencz PeterU18SVK1720Komarnansky Sc Komarno332,5175935,54014,4
122102
Holicky MiroslavSVK1818Lokomotiva Trnava331,5162633,520-34,2
123100
Bielik PeterSVK1831Sk Povazske Podhradie33115773220-50
124131
Bidulska LenkaU18wSVK1414Tj Slavia Kosice329,5160931,54045,2
125110
Karas JurajSVK1770Sk Doprastav Bratislava2,531,515533420-21
126126
Bidulsky MatejU18SVK1461Tj Slavia Kosice2,530,5152932,5407,6
127130
Bobrova KatarinaU18wSVK1439Sk Garde Cvc Detva2,528164128,54059,2
128129
Matias JanSVK14451. Sk Kosice2,5281592292016,6
129127
Kuna PatrikU18SVK1457Nitriansky Sachovy Klub Nitra2,526,5159827,54030,4
130117
Budinsky EmilS60SVK1711Sk Slovan Nova Bana2,52615172720-44,8
131136
Zobal LukasCZE1000234146237
132133
Sikorova JanaU18wCZE1107TZ Trinec23013373140-2,4
133124
Bobro JanU18SVK1529Sk Garde Cvc Detva22915133040-18,4
134132
Bochnickova SimonaU18wSVK1127Ksn Bratislava1329693440-43,6
135128
Caban MichalU18SVK1450Sk Garde Cvc Detva128,588330,540-82,8
136108
Hegedus GabrielSVK1781Sk Cebovce0,536142338,520-37,8

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
Tie Break2: Performance (variable With parameter)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)