Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Campionat Territorial d’Escacs Actius de Girona 2016

Darrera actualització21.05.2016 22:21:51, Creador/Darrera càrrega: Jesús Caballero Maytin

Search for player Cerca

Classificació final després de 9 rondes

OrdreNúm. Ini.NomTipusGrFEDEloClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
16Carrasco Holgado DavidCAT2240Gerunda, C.E.7,550,54641
24MKCasanellas Ruano LluisCAT2241Santa Eugenia Escacs6,549,54635
313Alvarez Martinez Robert CarloCAT2071Figueres C.E.6,547,543,529,5
42CMColls Gelaberto EmiliCAT2291Figueres C.E.6534832
55MKMuratet Casadevall AlbertCAT2240Banyoles, C.E.648,54531,5
63MKDomenech Plana JaumeCAT2284Gerunda, C.E.64442,531,5
71MKMundet Riera JaumeCAT2329Gerunda, C.E.5,549,54531,5
87Castrillon Otero JavierCAT2168Gerunda, C.E.5,546,54329
919Arribas Viera DavidACAT1941Santa Eugenia Escacs5,5403721,5
1011Saurina Suñer Francesc XavierCAT2082Gerunda, C.E.5,539,53827
1120Boubakha MohamedACAT1922Santa Eugenia Escacs54844,527
1216Muratet Casadevall EliesCAT2021Banyoles, C.E.54442,529
139De Azua Arpi RafaelCAT2093Gerunda, C.E.543,54025,5
1410Morales Dalmau JordiCAT2093Guixolenc C.E.54339,525
158Garcia Taberner LauraCAT2137Sant Gregori C.E.542,53926,5
1612Clot Chico ArnauCAT2074Santa Eugenia Escacs4,5474326
1714Llach Mascaro Josep MªVETCAT2049Banyoles, C.E.4,54642,528,5
1815Badosa Romanyo AlbertCAT2023Santa Pau Club Escacs4,5434025
1918Vidal Palou JordiACAT1942Santa Eugenia Escacs4,5413821,5
2023Trias Punset CarlesBCAT1886Santa Pau Club Escacs4,539,536,519
2126Gimenez Pau DanielBCAT1824Santa Eugenia Escacs4,532,53216,5
2231Moles Benali JoanU12CCAT1745Santa Eugenia Escacs43937,519
2330Lazaro Pujol AbelU14CESP1752Olot43634,517
2427Turón Crosa IsaacU14BCAT1820Santa Eugenia Escacs43534,517
2524Foix Breto AntoniBCAT1865Sant Gregori C.E.43231,515
2629Romera Fernandez ManelCCAT1760Guixolenc C.E.42726,515
2721Alarcon Pages SalvadorACAT1913Santa Eugenia Escacs3,544,540,520,5
2817Barraca Gonzalez JordiCAT2018Santa Eugenia Escacs3,537,53720
2922Acevedo Egido DavidU12BCAT1898Alt Emporda, Club D'escacs3,533,53216
3025Garcia Calleja RafaelVETBCAT1848Sant Gregori C.E.3,53231,515
3132Kostov Krumovski TrayanU12DCAT1641Santa Eugenia Escacs330,53013
3228Clotas Marti RamonVETCCAT1789Santa Eugenia Escacs1,53231,57,5
3333Barraca Borozenets EnricU12DCAT1421Santa Eugenia Escacs1,53029,58
3434Fernandez Fyropyatova DanielU12DESP1356Gerunda, C.E.0,529,5283

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
Desempat3: Fide Tie-Break